Опис ножа Boker Plus Gust Copper:
Клинок ножа виготовлений у формі Drop point з обробкою Stonewash. Він має широкий профіль і фальшлезвие, а це дозволяє проводити довгий рез і ефективний укол. Клинок виконаний з твердої інструментальної сталі D2. Відкривається він за допомогою подпальцевого отвору, фіксується замком Framelock.
Рукоять виконана з міді, має односторонню кліпсу в положенні tip-up і отвір під темляк.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 126 г г |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний |
| Гарантия | 16 місяці |
| Длина клинка | 73 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | мідь |
| Общая длина | 167 мм |
| Твердость клинка | 59-60 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.6 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | помаранчевий |
Информация для заказа
- Цена: 3 726 ₴






