
Опис ножа Fox Revolver, Micarta:
Модель BF - 740od має покриття Satin. У поєднанні з високими спусками, які ідеально пристосовані для розрізання, клинок може вирішити найширший спектр завдань.
Накладки на рукояті виготовлені з Micarta . Встановлена сталева кишенькова кліпса.
За м'яке, але швидке розкриття відповідає фліппер і високоякісний підшипник, а за надійне утримання клинка в робочому положенні – замок типу Liner Lock. Ніж Fox Revolver призначений для щоденного носіння.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | F.O.X |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 118 г г |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 90 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | мікарта |
| Общая длина | 215 мм |
| Твердость клинка | 57-59 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 4 мм |
| Цвет рукоятки | зелений |
Информация для заказа
- Цена: 2 003 ₴









