Опис Ніж Spyderco Endela Emerson Opener
Ніж Endela - це буквально, аж до назви, компроміс між легендарними моделями Endura і Delica. Менше на 17 мм, ніж Endura і на 24 мм більше, ніж Delica. Ніж заповнює нішу легких середньорозмірних ножів для щоденного носіння.
Залежно від моделі клинок виконаний з японської нержавіючої сталі VG-10 або з інструментальної сталі Bohler K390, може бути як зі звичайною ріжучою крайкою, так і з серрейторною. Сталь загартована до оптимальної твердості, що в поєднанні з товщиною клинка робить його досить міцним, дозволяючи виконувати роботи з різним навантаженням.
За надійну фіксацію ножа відповідає замок Back Lock.
Накладки виконані з популярного полімеру FRN.
Нова модель лінійки Endela відрізняється наявністю гака Емерсона, який служить для вилучення клинка: гак чіпляється за край кишені штанів, приводячи його в робоче положення. Цей спосіб розроблений відомим ножовим майстром Ернестом Емерсоном.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 96 г г |
| Длина клинка | 87 мм |
| Марка стали | ВГ-10 |
| Материал рукояти | FRN |
| Общая длина | 204 мм |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Цвет рукоятки | синій |
- Цена: 5 370 ₴







