Опис Нож Spyderco Endura Blue
У 1990-му році Spyderco сколихнув світ, вивівши на ринок два ножі, Delica та Endura. Їхній успіх пояснюється надійністю конструкції, простотою в експлуатації, відкриванням ножа однією рукою, чого до цього навіть не могли уявити. Вони - два найкращі бестселери Spyderco, і з того часу вони продовжують удосконалюватися.
За час присутності Endura і Delica на ринку покращилася їхня ергономіка, модифікувалася сталь клинка і постійно збільшувалися показники роботи. Результатом цієї еволюції стали Endura4 і Delica4. В обох моделях тепер гвинтова конструкція, чищення стало набагато легшим. Подвійні каркасні напрямні в руків'ях з нержавіючої сталі роблять ніж більш міцним, при цьому не додаючи ваги. На зворотному боці клинка є ребристий упор для пальця, а також фірмовий отвір для відкривання ножа.
Бронзові втулки пом'якшують відкривання/закривання ножа, а 4-позиційна кліпса може бути встановлена вгорі або внизу руків'я, як з правого боку для правші, так і з лівого - для користувача шульги.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 94 г г |
| Длина клинка | 97 мм |
| Марка стали | K390 |
| Материал рукояти | FRN |
| Общая длина | 223 мм |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Цвет рукоятки | синій |
- Цена: 7 238 ₴







