Опис Ніж Buck "112 Ranger Auto Elite" 112BKSA
112BKSA – ще одна варіація легендарного Buck 112! Цього разу Buck презентують автоматичну версію з болстерами з нойзільберу. Нойзільбер (від нім. Neusilber - "нове срібло"). Нойзільбер - сплав із трьох компонентів на основі міді. Крім неї, до його складу входять 13,5-16,5% нікелю та 18-22% цинку. Кожен нойзильбер містить мідь, цинк і нікель, але не завжди в одних і тих же вагових стосунках. Взагалі можна прийняти, що половина чи дві третини його зазвичай складаються з міді, нікелю ж у ньому переважно менше, ніж цинку. Нойзільбер давно відомий у китайців під назвою pack-fong, що означає "біла мідь"; у французів він називається maillechort або argent d'Allemagne, у німців - Argentan або Neusilber, y англійців - German silver.
Ніж отримав досить стандартну форму клинка, сконструйованого у форм-факторі bowie, має гладку ріжучу кромку, що дозволяє значно спростити процес заточування та експлуатації, а також збалансовані спуски, що дозволяють витримувати значні поперечні навантаження. З боку обуха розташована спеціальна просічка, що значно полегшує відкриття леза, і що уберігає його від зайвих подряпин. Матеріалом виготовлення клинка стала преміальна сталь S30V.
Ця модель відкривається шляхом натискання кнопки на рукояті. Закриття ножа ручне за допомогою замка типу back-lock.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Buck |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 173 г г |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний |
| Длина клинка | 76 мм |
| Марка стали | S30V |
| Материал | Сталь |
| Материал рукояти | G10 + nickel silver bolsters |
| Общая длина | 185 мм |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Форма клинка | clip-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Чехол / ножны | Да |
- Цена: 12 599 ₴








