Ніж Benchmade "Turret"
980SBK-нова модель військової лінійки бренду. Ця модель стане тактичним стандартом на довгі роки. Типова і універсальна для такого типу ножів полусеррейторная заточка, перевірений неймовірно міцний замок високого класу надійності, рельєфна рукоятка і традиційна порошкова сталь – ось ідеальна формула сучасного інструменту, на який можна покластися.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 165 г г |
| Вид ножа | туристичний, тактичний |
| Длина клинка | 94 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Общая длина | 219 мм |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.15 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | хакі, пісочний |
Информация для заказа
- Цена: 13 780 ₴





