Ніж ручний автократ оливковий OTF, авто 3400bk-1
Спираючись на швидкість і стиль, модель 3400 Autocrat – це новітня передова технологія для тактиків і ентузіастів EDC. Цей ніж-перша "фронталка" компанії Benchmade, в якій використовуються композитні накладки рукояті, що поєднують довговічність і зносостійкість G10 з яскравими акцентами анодованих гвинтів і кнопки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Цвет | Оливковый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 112 г г |
| Длина клинка | 95 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 223 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.7 мм |
Информация для заказа
- Цена: 23 225 ₴





