Ніж Benchmade Redoubt 430BK
Redoubt-нова робоча модель в портфелі EDC ножів Benchmade.
Клинок виготовлений з нової сталі в арсеналі матеріалів Benchmade – порошку CPM-D2 (не плутати зі звичайною литий D2).
Цей в міру витончений міцний складаний ніж з універсальним профілем клинка стане вашою новою базою (redoubt – редут, цитадель, англ.) EDC-комплекту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 105 г г |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний |
| Длина клинка | 90 мм |
| Общая длина | 210 мм |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.2 мм |
| Форма клинка | drop-point |
Информация для заказа
- Цена: 9 570 ₴



