Ніж Benchmade Meatcrafter
Коли ваші пригоди плавно переходять з поля в кухню, правильний ріжучий інструмент відіграє вирішальну роль. Новий Meatcrafter™ - це гібридний мисливський фіксований ніж з тонкою гладкою кромкою для обрізки, видалення кісток або нарізки бажаних шматків м'яса. Завдяки новій технології SelectEdge™ від Benchmade вивірений кут кромки на новітній сталі CPM-s43vn забезпечує ідеальний баланс дрібнозернистої гострої кромки і ретельно продуманої гнучкості леза.
Сталь марки CPM S45VN-Нова ножова нержавіюча порошкова сталь виробництва США вперше була представлена в листопаді 2019 року компанією Crucible Industries у співпраці з niagara Specialty Metals. CPM S45VN володіє дуже хорошою корозійною стійкістю і утриманням гостроти ріжучої кромки при твердості 61-62 HRC, а також непоганий ударною в'язкістю.
Крім того, помаранчевий колір традиційний для аутдорів сегмента, адже допомагає знайти інструмент у високій траві.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Цвет | Оливковый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | мисливський , кишеньковий,туристичний |
| Длина клинка | 155 мм |
| Общая длина | 280 мм |
| Твердость клинка | 61-62 HRC |
| Тип ножа | нескладний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.3 мм |
- Цена: 16 021 ₴






