Ніж CRKT Hz6 Black (2927)
Віддаючи данину поваги класичному японському прямому мечу Хіра-дзукурі, виробник ножів Джеймс Вільямс представляє модель hz6. Родом з 8 століття, оригінальний клинок у стилі Хіра-зукурі вперше був популяризований у кинджалах і використовувався як потужний «короткий» меч для виживання та повсякденного використання. І так само, як і його прообраз, HZ6 спеціально створений для справжніх воїнів, тільки тепер він розроблений для задоволення вимог сучасного світу.
Високоякісна сталь: вуглецева сталь SK - 5 добре тримає заточку.
Міцний: фуллтанг конструкція.
Покращений захист: чорне покриття підвищує корозійну стійкість
Виняткове утримання: ручка G10 забезпечує хват в будь-яких умовах.
Сумісність з Gear: міцний чохол Boltaron® з можливістю кріплення на пояс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CRKT |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2381 г г |
| Длина клинка | 165 мм |
| Общая длина | 289 мм |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 5.5 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 6 259 ₴









