Ніж CRKT M16 Black Deadbolt (M16-03DB)
Коли CRKT ® вирішив переосмислити популярний дизайн M16 ® покійного Кіта Карсона, це був або великий успіх, або повернення додому. Так народився M16® - 03db. Поєднуючи в собі три революційні інновації: патентований замок, підпружинене відкриття і шарнірну систему на шарикопідшипниках IKBS™, ця модернізація не поступається ні продуктивності, ні функціональності. Так само, як і улюблена класика, ця сучасна варіація виконує свою роботу правильно — тільки тепер вона перевершує ще за трьома параметрами. Міцний і простий: замок Deadbolt® забезпечує неймовірну міцність і простий у використанні.
Допоміжне відкриття: Flipper швидко розгортає лезо.
Плавне відкривання: шарнір на шарикопідшипниках IKBS ™ плавно розкриває лезо.
Чудова продуктивність: лезо зі сталі D2 для відмінного утримання ріжучої кромки.
Міцний і легкий: алюмінієва ручка поєднує в собі міцність і мінімальну вагу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CRKT |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 114 г г |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Длина клинка | 91 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | алюміній |
| Общая длина | 210 мм |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.7 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 5 960 ₴




