Опис Ніж складаний Skif Plus Freshman I
Ніж складаний Skif Plus Freshman I – зручний та практичний складаний ніж для вирішення повсякденних завдань, а також виручить під час туристичних походів, на полюванні та риболовлі. Ніж має компактні розміри у складеному вигляді і практично невідчутний, перебуваючи в кишені.
Ніж має складану конструкцію, яка надійно блокується замком Frame Lock. Витяг клинка відбувається за шпеньок, що зручно для швидкого відкриття ножа однією рукою в екстремальних умовах.
Рукоятка має виїмки під пальці і зручно лежить у руці під час роботи з інструментом. Додатково передбачені насічки для упору великого пальця.
Переваги Skif Plus Freshman I
- Клинок виготовлений із міцної нержавіючої сталі 3Cr13, яка тривалий час утримує гостроту ріжучої кромки і з легкістю піддається заточуванню звичайним точилом для ножів
- Міцна сталева рукоятка зручно лежить у руці та стійка до великих навантажень
- Конструкція ножа дозволяє відкривати та закривати ніж однією рукою
- У робочому положенні мечклинок надійно блокується замком Frame Lock
- Для фіксації ножа на кишені, спорядженні або рюкзаку передбачено металевий затискач
- Додатково на рукояті є отвір під темляк
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skif |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 247 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний , мисливський , рибальський |
| Гарантия | 1 місяць |
| Длина клинка | 100 мм |
| Марка стали | 3Cr13 |
| Материал рукояти | нержавіюча сталь |
| Общая длина | 230 мм |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.7 мм |
| Форма клинка | drop-point;spear-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 419 ₴






