Опис Ніж складаний Skif Plus Freshman II
Ніж складаний Skif Plus Freshman II – компактний та легкий кишеньковий ніж для повсякденного носіння та використання у місті та побуті, а також стане вірним супутником для туристів та активних людей – виручить на полюванні та рибалці, у туристичному поході, під час екстремальних видів спорту.
Потужний і міцний клинок із загостреним кінчиком має чудовий різ і проникаючу здатність. Клинком однаково зручно виконувати ріжучі операції та проколи. Щоб зменшити вагу виробу, на обусі передбачено два доли.
Алюмінієва рукоять відрізняється високою міцністю, стійкістю до корозії та невеликою вагою. Текстурована вставка забезпечує хорошу чіпкість з долонею і не ковзає навіть у мокрій руці.
Особливості Skif Plus Freshman II
- Клинок виготовлений з нержавіючої сталі 3Cr13, яка тривалий час утримує гостроту ріжучої кромки і з легкістю піддається заточенню звичайним точилом для ножів
- Ергономічна рукоятка оснащена підпальцевими виїмками, насічками та упором для великого пальця – все це забезпечує безпечну роботу з ножем
- Клинок витягується однією рукою за допомогою шпенька
- Надійний та простий у використанні замок Liner lock
- Має невелику вагу – 187 грамів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skif |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 187 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний , мисливський , рибальський |
| Гарантия | 1 місяць |
| Длина клинка | 100 мм |
| Марка стали | 3Cr13 |
| Материал рукояти | алюміній |
| Общая длина | 230 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.7 мм |
| Форма клинка | drop-point;spear-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 407 ₴







