Опис ножа Cold Steel Click-N-Cut:
Компанія Cold Steel вирішила довести універсальність одного зі своїх ножів до абсолюту і випустила модель Click-N-Cut. Головною відмінною особливістю цього ножа є три клинки профілів Drop Point, Reverse Tanto зі звичайною і серейторною ріжучої кромкою. Заміна проводиться дуже просто-необхідно натиснути на» коромисло", яке точно таке ж, як і у замку Tri-Ad lock, потім акуратно вийняти клинок з рукояті. Після цього взяти клинок, більш відповідний для поточного завдання, і так само акуратно вставити в рукоять, після чого замкнути його «коромислом». Компанія Cold Steel славиться своєю винахідливістю і почуттям гумору, тому створити ніж-фікс, схожий на складаний, цілком в їх стилі. Клинки викувані з японської нержавіючої сталі 420J2, рукоять з міцного ABS-пластика. Як і більшість утилітарних ножів від Cold Steel, модель Click-N-Cut має яскраво виражену підпальцеву виїмку. Довгасті отвори, які в звичайному складаному ножі служили б для відкриття клинка, в цьому несуть швидше декоративну функцію.
Ніж поставляється з піхвами з Secure-Ex, в яких передбачено не тільки основне відділення для власне ножа, але і дві додаткові кишені для клинків. Піхви кріпляться до поясу широкою кліпсою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 57 г г |
| Вид ножа | туристичний , для виживання , тактичний |
| Гарантия | 12 місяців |
| Длина клинка | 64 мм |
| Марка стали | 420J2 |
| Материал рукояти | ABS |
| Общая длина | 165 мм |
| Твердость клинка | 52-55 HRC |
| Тип замка | Tri-Ad Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 1.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Чехол / ножны | Є |
- Цена: 1 404 ₴










