Опис ножа Cold Steel FGX Wasp 92FMA:
Компанія Cold Steel не була б собою, якби не випускала тренувальні варіанти своїх кращих ножів.
Модель FGX Wasp є в деякому сенсі копією повнорозмірного і серйозного ножа Drop Forged Wasp. Виготовлений з надміцного матеріалу Griv-Ex, FGX Wasp називається тренувальним досить умовно - за твердженням виробника, ріжучих властивостей серрейторной кромки вистачить на ефективну роботу з якимись «м'якими предметами», а колючих властивостей оригіналу майже не втратив. При цьому ніж значно легше прототипу.
Окремої згадки заслуговує рукоять-кратон був відлитий за формою прямо на" клинку " з Griv-Ex, так що ніяких сполучних елементів у вигляді гвинтів або заклепок просто немає.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 108 г г |
| Вид ножа | тренувальний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 178 мм |
| Марка стали | Griv-Ex |
| Материал рукояти | kraton |
| Общая длина | 311 мм |
| Тип заточки | серрейтор |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 9.75 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 512 ₴



