Ніж Active Moonlight
Moonlight - це складаний EDC-ніж, представник третього покоління Active Knives&Tools.
Клинок виконаний у формі Drop point з прямим ребром жорсткості від руків'я до вістря, а також з вузьким обухом. Клинком такої форми зручно проколювати та розрізати, тобто він ідеальний для легкого EDC-ножа. Сталлю для нього послужила 3Cr13MoV, корозійностійких і досить м'яка, що є плюсом при заточуванні. Клинок витягується за допомогою фліпера, який у відкритому стані служить обмежувачем, і фіксується замком Liner Lock.
Руків'я зручною форми, прекрасно лежить в руці, має накладки з алюмінію з чорним покриттям, на одній з яких кольорове зображення пари вовків на тлі повного місяця і лісового водоспаду. У складеному вигляді ніж носиться в положенні tip-down на односторонній кліпсі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Active |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 130 г г |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний |
| Длина клинка | 90 мм |
| Общая длина | 250 мм |
| Твердость клинка | 50-51 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.8 мм |
- Цена: 399 ₴







