Опис ножа Spyderco Byrd Crossbill, полусеррейтор (BY07PS):
Ніж, з першого погляду нагадує спайдерковскій Harpy. Він також має кігтеподібну форму клинка, завдяки якій об'єкт утримується у вигині ріжучої кромки. Клинок Crossbill зроблений зі сталі 8Cr13MoV, яка містить і молібден, і ванадій, збільшуючи здатність клинка залишатися гострим і перешкоджає зносу протягом довгого часу. В системі замикання використовується виїмка Девіда Бойя, що перешкоджає випадковому закриванню ножа. Рукоятка має дві виїмки для пальців, що робить ніж ще більш зручним в утриманні. Доступна в двох виконаннях-нержавіюча сталь і склотекстоліт G-10.
Поставляється у фірмовій коробці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 157 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина в сложенном состоянии | 117 мм |
| Длина клинка | 89 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | нержавіюча сталь |
| Общая длина | 194 мм |
| Твердость клинка | 57-58 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | напівсеррейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | Hawkbill |
| Цвет рукоятки | сірий |
Информация для заказа
- Цена: 1 693 ₴







