Опис ножа Spyderco Cara Cara 2 G-10 Black (BY03GP2):
Серія Cara Cara в 2010м році була схильна до модифікації – була поліпшена загальна ергономіка ножа, заточка змінена на повний клин від обуха, для більш м'якого і плавного відкривання рукоятка оснащена бронзовими втулками, а для зручності в носінні - 4-хпозиционной кліпсою. Як і ножі Spyderco, ножі Byrd тепер є об'єктом системи C. Q. I.(Constant Quality Improvement) - постійного підвищення якості.
Модель оснащена рукояткою, виготовленої зі склотекстоліту G-10. Крім найвищої міцності цей матеріал примітний тим, що абсолютно «байдужий» до різних температур, а також рівню вологості. При цьому його поверхня шорстка і надійно фіксується долонею.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 121 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний , універсальний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 95 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 216 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 2 748 ₴



