Опис ножа Spyderco Byrd large Rescue 2, серрейтор:
Нещодавно оновлена Cara Cara Rescue 2-це чудовий рятувальний інструмент за дуже доступною ціною. Сталевий каркас рукоятки в поєднанні з FRN-накладками з текстурованою поверхнею забезпечують ідеальне поєднання легкої ваги і зручного хвата навіть в найбільш екстремальних сіуаціях. Клинок з серрейторной заточуванням повний клин від обуха завбачливо закруглений в наконечнику, щоб не поранити людину при рятувальних операціях.
На додаток до всього ніж оснащений 4-хпозиційної кліпсою, що робить ніж універсальним і для правші, і для лівші.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 106 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний , універсальний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 100 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Общая длина | 221 мм |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | серейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.9 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 1 975 ₴




