Опис ножа Skif Swing Помаранчевий:
При першому ж знайомстві ніж SKIF Swing викликає асоціації з "робочою конячкою", якій по плечу навіть складні завдання. І дійсно-широкий, досить потужний, клинок з упором для великого пальця контролюючої руки і покриттям "стоунвош", не тільки захищає поверхню клинка, але і приховує сліди використання, а також зручна рукоятка з міцного і, одночасно, легкого, склотекстоліту G10, тільки підтверджують перше враження. Модель SKIF Swing буде зручна не тільки для щоденного носіння, але і для «вилазок на природу». Кліпса для зручності носіння.
Доступно три варіанти колірного виконання накладок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skif |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 106 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 12 месяців |
| Длина клинка | 85 мм |
| Марка стали | 8Cr14MoV |
| Материал рукояти | сталь, G-10 |
| Общая длина | 205 мм |
| Твердость клинка | 57-58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | помаранчевий |
Информация для заказа
- Цена: 542 ₴



