Опис ножа Skif Hole Чорний:
Ніж SKIF Hole спочатку призначений для щоденного носіння, однак, завдяки формі клинка, досить широкому обуху і зручному упору для великого пальця, цілком може використовуватися для багатьох робіт в т.зв. «польових» умовах. Сам клинок, виготовлених зі сталі 8Cr14MoV із захисним покриттям "стоунвош" легко приводиться в робоче положення за рахунок спеціального отвору і фіксується замком лайнерлок. Накладки на рукоять зі склотекстоліту G10 доступні в трьох варіантах кольору. У рукояті ножа є отвір під темляк. Кліпса-одностороння.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skif |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 118 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 12 месяців |
| Длина клинка | 90 мм |
| Марка стали | 8Cr14MoV |
| Материал рукояти | сталь, G-10 |
| Общая длина | 205 мм |
| Твердость клинка | 57-58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 831 ₴



