Опис ножа Skif Boy Чорний:
Boy — таку назву отримала нова модель торгової марки SKIF. Цей ніж, призначений, в першу чергу, для щоденного носіння, легко і швидко приводиться у відкрите положення однією рукою за допомогою шпенька або фліппера. Сам фліппер служить додатковим упором. Також для зручності утримання і контролю передбачені упор під великий палець контролюючої руки і насічки на замку лайнерлок. Клинок виготовлений зі сталі 8Cr14MoV і оброблений за технологією Stonewash, покриття забезпечує додатковий захист поверхні. Матеріал клинка дозволяє не тільки довго утримувати гостроту ріжучої кромки, але і легко і швидко поправити ріжучу кромку навіть в польових умовах. Кліпса передбачає глибоку посадку в кишенях одягу. Також в рукояті передбачено отвір для кріплення темляка.
Доступно три варіанти колірного виконання накладок, виготовлених з міцного склотекстоліту G10.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skif |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 110 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 12 месяців |
| Длина клинка | 85 мм |
| Марка стали | 8Cr14MoV |
| Материал рукояти | сталь, G-10 |
| Общая длина | 200 мм |
| Твердость клинка | 57-58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 831 ₴



