Опис ножа Skif Stylus Помаранчевий:
Компактний і легкий ніж SKIF Stylus — відмінний варіант ножа для повсякденного носіння у весняно-літній період. Завдяки формі і розташуванню кліпси модель глибоко розташовується в кишенях одягу. Приведення клинка в робоче положення здійснюється за допомогою двостороннього шпенька. Клинок, зі зручним упором для великого пальця контролюючої руки, виготовлений зі сталі 8Cr14MoV, оброблений за технологією Stonewash, а накладки на рукоять – з легкого міцного склотекстоліту G10. Також конструкція рукояті передбачає кріплення темляка для додаткової фіксації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skif |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 100 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 12 месяців |
| Длина клинка | 90 мм |
| Марка стали | 8Cr14MoV |
| Материал рукояти | сталь, G-10 |
| Общая длина | 205 мм |
| Твердость клинка | 57-58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | помаранчевий |
Информация для заказа
- Цена: 542 ₴



