
Опис ножа CJRB Ruffian SW, AR-RPM9 Steel, G10
У створенні дизайну нової моделі ножа CJRB Ruffian брав безпосередню участь найфмейкер Дірк Пінкертон та успішно втілив свої ідеї у життя. Ruffian — міцний складаний ніж з клинком профілю Wharncliffe. Для його створення послужила фірмова порошкова сталь компанії — AR-RPM9 (Artisan-Rare Powdered Material 9 Element Steel). Ексклюзивна сталь має однорідну структуру, яка дозволяє зберігати гостру різальну кромку протягом тривалого періоду, проста в правці і відмінно витримує навантаження. Фінішна обробка клинка може відрізнятися залежно від моделі. Це може бути, як і обробка Stonewash, що приховує дрібні подряпини, так і чорне PVD (Physical Vapor Deposition) покриття, яке захищає сталь клинка від корозії. Відкривається за допомогою об'ємного підпальцевого отвору, а фіксується в робочому положенні за допомогою надійного замка Liner Lock. Ергономічні накладки на руків'ї виконані зі склотекстоліту G10. Для максимальної зручності носіння передбачена 4-х позиційна кліпса.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CJRB |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 90 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 78 мм |
| Марка стали | AR-RPM9 |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 180 мм |
| Твердость клинка | 59-61 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.7 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 2 284 ₴












