Ніж Kershaw Frontrunner
Перше, що впадає у вічі, коли береш до рук Kershaw Frontrunner – це його дизайн. Умудрена, у футуристичному стилі рукоять з нержавіючої сталі, на створення якої дизайнери Kershaw надихнулися легендарним ножем ZT 0999. Рукоятка поєднує в собі покриття Gray PVD і обробку stonewash, що додає стійкості до ударів та інших механічних впливів, а також приховує дрібні дрібниці. . Доповнює дизайн осьовий гвинт, прикрашений накладкою G10 у вигляді запобіжника. Клинок профілю Clip Point, виготовлений із інструментальної сталі D2, ніби є і не є частиною ножа одночасно. На обусі розміщені насічки для зручного упору великим пальцем. М'яко наводиться в робоче положення за допомогою об'ємного фліппера та системи шарикопідшипників, а фіксується за допомогою міцного замка Frame lock. Бекспейсер із GFN (Glass Filled Nylon) додає міцності загальної конструкції ножа. Однопозиційна кишенькова кліпса із Gray PVD покриттям гармонійно вписується в стимпанк дизайн моделі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 116 г г |
| Длина клинка | 74 мм |
| Общая длина | 183 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.1 мм |
| Цвет рукоятки | сірий |
- Цена: 4 025 ₴




