Ніж Kershaw Strata-Cleaver
Складні ножі Strata є удосконаленими іспанськими традиційними ножами Navaja. Ці ножі чудові супутники як у господарсько-побутовій сфері, так і при вилазках на природу. Їхній дизайн поєднує в собі гарячі профілі іспанських класичних ножів навахо та сучасні інноваційні деталі.
Клинок профілю Clip Point або Cleaver, виготовлений зі сталі марки D2, чудово рубає, коліт і ріже. Відкривається фліппером та фіксується на замок Frame lock.
Рукоять має зручний вигин, що дозволяє гнучкість маніпуляцій під час роботи. Одна її сторона зроблена з G10, а сторона із замком – з нержавіючої сталі. Також рукоять має односторонню кліпсу.
У серії Strata на даний момент представлені три моделі: Strata, Strata XL та Strata-Cleaver. Різниця між ними у розмірі, масі та профілі клинків, а технічно ці моделі ідентичні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 113 г г |
| Длина клинка | 102 мм |
| Общая длина | 236 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.1 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 4 074 ₴




