Опис ножа Artisan Kinetic Balisong, D2, Steel silver:
Складаний ніж Artisan Kinetic Balisong-це той випадок, коли компанії вдалося стрибнути виший своєї голови і зробити дійсно унікальний ніж. Дана модель являє собою якийсь гібрид балісонга і автоматичного ножа.
Клинок профілю spear point виготовлений з високоякісної сталі D2, яка є однією з найпопулярніших, а також відома своїми своїми високими показниками твердності і зносостійкості. Обробка клинка методом Stonewash забезпечить хороший антикорозійний захист і довговічність у використанні, а також захистить від подряпин в процесі експлуатації. Рукоять повністю виготовлена з нержавіючої сталі.
Конструкція дозволяє витягувати клинок або класичним способом, як в балісонгу, або з використанням замка button lock, що забезпечує швидкий вихід клинка і міцну його фіксацію в робочому положенні. Наявність керамічної шарикопідшипникової системи зменшують фактор тертя при виході клинка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARTISAN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 200 г г |
| Длина клинка | 105 мм |
| Общая длина | 245 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.8 мм |
- Цена: 2 284 ₴







