Опис ножа Artisan Tomahawk SW, D2, G10:
Складаний ніж Artisan Tomahawk був розроблений з унікальним профілем для максимально комфортного використання.
Клинок форми "Sheepfoot" виготовлений з високоякісної сталі D2, яка тривалий час тримає заточку. Наявність фліппера дозволяє швидко витягувати клинок однією рукою. Метод обробки клинка stonewash.
Рукоять моделі виготовлена зі склотекстоліту G10, яка запобігає зісковзуванню і сприяє кращому утриманню ножа в руці.
Шарикопідшипниковий механізм знижує фактор тертя і дозволяє витягувати клинок швидко, а замок типу Liner Lock надійно фіксує його в робочому положенні.
Є кріплення для темляка і кишенькова двостороння кліпса.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARTISAN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 145 г г |
| Длина клинка | 100 мм |
| Общая длина | 228 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.8 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 2 362 ₴






