Опис ножа Artisan Dragon Grey AUS-8, Steel Handle:
Складаний ніж Artisan Dragon - це унікальний, багатофункціональний ніж, який крім своїх основних функцій може використовуватися в якості лінійки або болтового ключа. Дизайн ножа виконаний досить нестандартно і не має аналогів.
Рукоять з нержавіючої сталі декорована головою дракона, що надає ножу незвичайний зовнішній вигляд.
Для виготовлення клинка використовується сталь AUS-8, яка має високу міцність. Форма клинка робить ніж досить універсальним у використанні, а тип замка Frame Lock і шарикопідшипниковий механізм дозволяє плавно витягти клинок і надійно зафіксувати ніж у відкритому положенні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARTISAN |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 100 г г |
| Длина клинка | 70 мм |
| Общая длина | 200 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2 мм |
| Цвет рукоятки | сірий |
Информация для заказа
- Цена: 1 219 ₴






