Опис ножа Artisan Shark Small BB, D2, CF:
Складаний ніж Artisan Shark-відмінний вибір на кожен день. Сучасний дизайн в поєднанні з високоякісними матеріалами виділяє цю лінійку ножів серед інших.
Для виготовлення клинка використовується високоміцна сталь D2, що в поєднанні з формою клинка Drop point робить використання ножа максимально комфортним, а вміст хрому і вуглецю надає клинку відмінні ріжучі властивості.
Для виготовлення рукояті використовується вуглецеве волокно, яке відрізняється стійкістю і високою питомою міцністю.
Також для комфортного носіння ножа є кліпса.
Завдяки керамічним шарикопідшипникам клинок витягується легко, а замок типу Liner Lock надійно його фіксує в робочому положенні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARTISAN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 70 г г |
| Длина клинка | 80 мм |
| Общая длина | 180 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.25 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 1 839 ₴






