
Опис ножа Spyderco Ambitious FRN Black Blade, серейтор (C148SBBK)
Модель Ambitious на ряду з іншими, Tenacious, Persistence і Resilience, складають серію бюджетних ножів Value. Мета Value – надати покупцеві можливість придбати висококласний ніж у фірмовому стилі, з насічками на обуху клинка, замком «лайнерлок», каркасною конструкцією, накладками на руків'ї з G-10 або FRN за максимально доступною ціною.
Безпосередньо Ambitious – це функціональний робочий ніж розміром з долоню.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 79 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 59 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Общая длина | 149 мм |
| Твердость клинка | 57-59 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | серрейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.1 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 2 090 ₴








