
Опис ножа Spyderco Byrd Cara Cara 2, напівсерейтор, brown (BY03PSBN2)
Серія Cara Cara в 2010-му році була схильна до модифікації - була покращена загальна ергономіка ножа, заточка змінена на повний клин від обуха, для більш м'якого і плавного відкривання рукоятка оснащена бронзовими втулками, а для зручності в носінні - 4-хпозіціонной кліпсою. Як і ножі Spyderco, ножі Byrd тепер є об'єктом системи C.Q.I. (Constant Quality Improvement) - постійного підвищення якості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 97 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 95 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Общая длина | 217 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | напівсеррейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Цвет рукоятки | коричневий |
Информация для заказа
- Цена: 1 809 ₴





