
Опис ножа Spyderco Byrd Harrier 2 Wharncliffe, серейтор (BY01PBKWC2)
Оригінальний Harrier був одним з перших ножів серії Byrd. Велика частина партії була, в силу різних причин, знищена, а ті деякі екземпляри, які були куплені, в даний момент є гордістю приватних колекцій.
У Harrier 2 класичний дизайн прототипу не тільки відновлений, але і доведений до досконалості. Призначений для щоденного носіння. Ніж є свого роду компромісом між популярними Cara Cara 2 і Meadowlark 2.
Клинок виготовлений з нержавіючої сталі 8Cr13MoV, в розкритому положенні фіксується замком Back Lock. Випускається зі звичайною або полусеррейторною ріжучою кромкою.
Накладки на рукояті виконані з текстурованого G-10 або з нержавіючої сталі. Підпальцеві виїмки виражені слабо, але перша оригінально вписана в чойл. Однією з приємних особливостей даного ножа є чотирьохпозиційна кліпса - ніж можна носити в лівій або правій кишені і в тому положенні, яке найбільш зручно користувачеві.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 79 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 86 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Общая длина | 194 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | серрейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.8 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 1 771 ₴





