
Опис ножа Spyderco Byrd Robin 2, FRN (BY10PBK2)
Удосконалена версія ножа Robin. Поліпшено загальну ергономіку ножа, заточення змінено на повний клин від обуха, для м'якшого та плавного відкривання рукоятка оснащена бронзовими втулками, а для зручності у носінні – 4-хпозиційною кліпсою.
Модель оснащена ручкою, виготовленої з нейлону, заповненого скловолокном (FRN). Цей матеріал дуже легкий, але при цьому надзвичайно міцний. Формується литтям, тому його двонаправлена текстурована поверхня дуже надійно утримується долонею в при будь-яких погодних умовах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 61 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 62 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Общая длина | 144 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 1 646 ₴







