Ніж Artisan Shark G-10, D2 green
Складаний ніж Artisan Shark – чудовий вибір на кожен день. Сучасний дизайн у поєднанні з високоякісними матеріалами виділяє цю лінійку ножів серед інших.
Для виготовлення клинка використовується високоміцна сталь D2, що у поєднанні з формою клинка Drop Point робить використання ножа максимально комфортним, а вміст хрому та вуглецю надає клинку відмінних ріжучих властивостей. На окрему увагу заслуговує рукоятка зі склотекстоліту G10, яка сприяє кращому утриманню ножа в руці. Зелені накладки на рукоятку гармонійно виглядають із фурнітурою синього кольору. Також модель оснащена двосторонньою кліпсою для глибокого носіння. Завдяки керамічним шарикопідшипникам клинок витягується легко, а замок типу Liner Lock надійно фіксує його в робочому положенні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARTISAN |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 120 г г |
| Длина клинка | 100 мм |
| Марка стали | D2 |
| Общая длина | 227 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип | {кишеньковий,туристичний} |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складанний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.7 мм |
| Цвет рукоятки | зелений |
- Цена: 2 362 ₴







