Опис ножа Spyderco Para 3 (C223GP):
Складаний ніж Spyderco Para 3 володіє всіма перевіреними часом характеристиками моделі Para Military™2 і являє собою ще більш компактний і універсальний ріжучий інструмент. Невеликий клинок (всього 75 мм) виготовлений з порошкової нержавіючої сталі CPM S30V. Накладки рукоятки виконані з зносостійкого склотекстоліта G-10. Para 3 оснащений замком Compression Lock, кліпса має 4 можливих положення для установки (як для правші, так і лівші). Є отвір для кріплення темляка. Обробка клинка - сатинування.
Поставляється у фірмовій коробці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 89 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 75 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 184 мм |
| Твердость клинка | 60-62 HRC |
| Тип замка | Compression Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.8 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Форма клинка | clip-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 8 323 ₴




