Опис ножа Spyderco Police 4, FRN C07PBK4:
Одним з найбільш знаменитих ножів Spyderco стала модель Police, виробництво якого почалося в 1984 році. Як випливає з його назви, цей ніж призначався для екіпіровки патрульних поліцейських і бійців силових структур і тому тривалий час у вільний продаж не надходив.
В асортименті компанії Ібіс представлені ножі Spyderco Police 4-го покоління.
В оновленій моделі Police 4 FRN клинок виготовлений з легованої кобальтом і молібденом високовуглецевої корозійностійкої сталі VG-10, а накладки рукоятки виконані з термопластика FRN (Fiberglass Reinforced Nуlоn — нейлон, посилений скловолокном).
Особливості:
- Тип шліфа (перетину клинка): Flat Grind
- Тип обробки або покриття клинка: Satin finish
- Пристосування для відкриття клинка: Подпальцевое отвір на клинку
- Тип ножового замка: Back-Lock
- Додаткова обробка рукояті: Volcano Grip™ (Bi-Directional Textured)
- Осьовий вузол - шайби з фосфористої бронзи
- Бэкспейсер з термопластика FRN
- Діаметр отвору в лезі (мм): 13
- Pocket clip — чотирипозиційна кліпса для носіння ножа на поясі або в кишені
- Lanyard Hole — отвір в задній частині рукояті для страхувального корду або ременя
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 119 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 112 мм |
| Марка стали | VG-10 |
| Материал рукояти | FRN (армований скловолокном нейлон) |
| Общая длина | 253 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 143 мм |
| Твердость клинка | 60-61 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 6 630 ₴




