Опис ножа Spyderco Astute
Нова лінійка Astute від компанії Spyderco - це свіжий погляд на максимально зручний дизайн складних ножів.
Незважаючи на те, що він має подібну як у побратимів базову конструкцію і набір матеріалів, все ж Astute є більш стильним, значно виділяється ріжучими якостями і зручності використання, в тому числі носіння в складеному вигляді в кишені.
Довга, злегка вигнута ріжуча кромка клинка з нержавіючої сталі 8Cr13MoV надає йому вражаючу ріжучу здатність і універсальність. Його ергономічна рукоятка оснащена лайнерами з нержавіючої сталі для міцності і текстурованою накладкою G-10 для надійного хвату.
Механізм Замок Вкладиша міцно фіксує клинок під час використання і безпечно зберігає його в складеному стані. Кліпсу можна встановити з будь-якої зі сторін рукоятки, при чому як біля основи клинка, так і в тильній частині рукоятки. Він має досить щільне прилягання до необхідної поверхні під час носіння. Також на тильній частині ножа розташований отвір для темляка.
Таким чином в сукупності факторів ніж Astuteвід компанії Spyderco диктує новий безкомпромісний рівень зручністю використання серед складних ножів свого класу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 77 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 14 днів |
| Длина в сложенном состоянии | 98 мм |
| Длина клинка | 77 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 175 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Чехол / ножны | Нет |
- Цена: 2 767 ₴






