Опис Ніж Spyderco Dragonfly 2 S30V pink
Spyderco Dragonfly 2 - вдосконалена за допомогою системи C.Q.I. версія свого попередника Dragonfly.
Об'єктами C.Q.I. (Constant Quality Improvement- постійного підвищення якості) стають найпопулярніші та найбільш продаваємі моделі Spyderco. У випадку з Dragonfly 2 зміни суттєво не вплинули на зовнішній вигляд ножа. Вдосконалено текстуру руків'я, кліпса має 2 можливі варіанти розміщення (з правого та лівого боку) та можливість швидкого розбирання ножа. Незмінним залишився загальний дизайн ножа та його призначення - EDC (everyday carry).
Серія регулярно доповнюється новими моделями з різними кольорами накладок, профілями клинка, марками сталі та типами ріжучої кромки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 34 г г |
| Длина клинка | 58 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Материал рукояти | FRN |
| Общая длина | 142 мм |
| Твердость клинка | 58-61 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Цвет рукоятки | рожевий |
Информация для заказа
- Цена: 4 375 ₴







