Опис ножа Spyderco Byrd Harrier (BY01GP2):
Оригінальний Harrier був одним з перших ножів серії Byrd. Велика частина партії була, в силу різних причин, знищена, а ті деякі екземпляри, які були куплені, в даний момент є гордістю приватних колекцій.
У Harrier 2 класичний дизайн прототипу не тільки відновлений, але і доведений до досконалості. Призначений для щоденного носіння, ніж є свого роду компромісом між популярними Cara Cara 2 і Meadowlark 2.
Клинок виготовлений з нержавіючої сталі 8Cr13MoV, в розкритому положенні фіксується замком Back Lock. Випускається зі звичайною або напівсеррейторною ріжучою кромкою.
Накладки на рукояті виконані з текстурованого G-10, подпальцевие виїмки виражені слабо, але перша оригінально вписана в чойл. Однією з приємних особливостей даного ножа є чотирьохпозиційна кліпса-ніж можна носити в лівій або правій кишені і в тому положенні, яке найбільш зручно користувачеві.
Поставляється у фірмовій коробці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 96 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 84 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 193 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 2 516 ₴







