

Ніж Spyderco Persistence Lightweight FRN Black Blade, серрейтор black (C136SBBK)
2 516 ₴
- Нет в наличии
- Код: C136SBBK
- +380 (96) 042-17-12Олександр

Опис Ніж Spyderco Persistence Lightweight FRN Black Blade, серрейтор black (C136SBBK)
Spyderco Persistence – це лінійка складаних ножів від американського бренду Spyderco. За розмірами модельний ряд Persistence знаходиться між Spyderco Ambitious та Tenacious. Каркасна конструкція, нержавіюча сталь, надійний механізм замикання та зручне руків'я роблять модель ефективним, а головне — надійним інструментом для щоденного використання. Клинок має високі спуски від обуха та форму Drop-point. Зручний спосіб відкриття Spyderco Persistence забезпечується завдяки фірмовому підпальцевому отвору (SpyderHole), а за фіксацію клинка відповідає замок liner-lock. Ніж має чотирьох позиційну кліпсу.
Клинок профілю Drop point виконаний із високовуглецевої сталі марки 8Cr13MoV, загартованої до твердості 56-58 HRC. Сталь відрізняється гарною стійкістю до корозії та здатністю утримувати гостроту різальної кромки протягом тривалого періоду часу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 94 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 70 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Общая длина | 174 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | серрейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.1 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 2 516 ₴



