
Ніж Spyderco Persistence Lightweight FRN, S35VN, полусеррейтор, blue (C136PSBL)
5 042 ₴
- Нет в наличии
- Код: C136PSBL
+380 (93) 256-79-61
Олександр
- +380 (96) 042-17-12Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис Ніж Spyderco Persistence Lightweight FRN, S35VN, напівсерейтор, blue (C136PSBL)
Spyderco Persistence – це лінійка складаних ножів від американського бренду Spyderco. За розмірами модельний ряд Persistence знаходиться між Spyderco Ambitious та Tenacious. Каркасна конструкція, нержавіюча сталь, надійний механізм замикання та зручне руків'я роблять модель ефективним, а головне — надійним інструментом для щоденного використання. Клинок має високі спуски від обуха та форму Drop-point. Зручний спосіб відкриття Spyderco Persistence забезпечується завдяки фірмовому підпальцевому отвору (SpyderHole), а за фіксацію клинка відповідає замок liner-lock. Ніж має чотирипозиційну кліпсу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 94 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 70 мм |
| Марка стали | CPM-S35VN |
| Материал рукояти | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Общая длина | 174 мм |
| Твердость клинка | 59-63 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | напівсеррейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.1 мм |
| Цвет рукоятки | синій |
Информация для заказа
- Цена: 5 042 ₴



