
Опис Ніж Spyderco Spyopera, M390 brown (C255CMP)
Spyderco SpyOpera - результат співпраці американської компанії Spyderco та італійської Lionsteel. Не дивно, що в результаті вийшов настільки елегантний ніж.
Клинок форми Drop Point виконаний зі сталі M390 від австрійського концерну Bohler. Крім цього модельний ряд має преміум версію ножа, клинок якого виготовлений з дамаської сталі шведської компанії Damasteel з візерунком Thor.
Прямі спуски, які починаються від самого обуха та форма клинка наділяють ніж чудовими різальними та колючими властивостями.
Фіксація клинка у відкритому положенні забезпечується замком Back-Lock - можна сказати традиційним для Spyderco. Відкривання ножа відбувається за допомогою фірмового підпальцевого отвору на клинку.
Руків’я SpyOpera має ергономічний дизайн, завдяки якому ніж дуже надійно тримається в руці. В залежності від моделі накладки можуть бути виконані з мікарти або вуглецевого волокна.
Ніж оснащений двосторонньою полегшеною кліпсою та має отвір для темляка.
Характерна особливість цього ножа — його мала вага в 77 грамів, що робить його "невидимим" супутником на кожен день.
Spyderco SpyOpera - прекрасний зразок взаємодії різних поглядів найфмейкерів з США та Італії, завдяки якому світ побачив настільки дивовижний ніж.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 77 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 74 мм |
| Марка стали | M390 |
| Материал рукояти | микарта |
| Общая длина | 175 мм |
| Твердость клинка | 60-62 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Цвет рукоятки | коричневий |
- Цена: 9 146 ₴




