Опис ножа Spyderco Endura C10P:
Ніж володіє лаконічним дизайном і утяжеленним вагою, щоб більш солідно відчуватися в руці. Клинок Spyderco Endura виконаний з твердої і корозійностійкої нержавіючої сталі VG-10 із сатиновою фінішної поліруванням. Тонке плавне лезо має гладку крайку і рівні спуски від зниженої лінії обуха. Даний інструмент прекрасно ріже, довгий час не потребуючи подтачивании. Відкриттям ножа проводиться традиційним для Спайдерко способом, з використанням патентованого отвори на обуху.
Рукоятка ножа Spyderco Endura 4 C10P виготовлена з супер-міцної нержавіючої сталі з гладкою поверхнею, в якій можна побачити своє відображення. Вона зручно лягає в долоню і дає широкі можливості перенесення, так як має дві пари отворів під кріплення кліпси з кожної можливої боку. Фіксація леза забезпечується механізмом замку Lockback зі спусковою кнопкою посередині спинки рукояті. П'ята закінчується акуратним отвором для шнура
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 161 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, універсальний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 98 мм |
| Марка стали | VG-10 |
| Материал рукояти | нержавіюча сталь |
| Общая длина | 222 мм |
| Твердость клинка | 60-62 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | сірий |
- Цена: 5 990 ₴




