
Опис ножа Spyderco Manbug, Wharncliffe
Модель Людина-жук Spyderco спроектована самим засновником компанії селом Глессером. За великим рахунком, Manbug-це все та ж модель Ladybug, (найменший ніж в асортименті компанії), яка придбала кілька косметичних правок рукоятки і отримала чисто «чоловіче» назву. Це такий же надійний брелоковий ніж з дуже широкими можливостями.
Також, як і Ladybug, ця модель випускається в декількох виконаннях рукояті, марок сталі і типів ріжучої кромки.
Клинок типу Wharncliffe виготовлений з легованої корозійностійкої сталі ВГ-10. Накладки рукояті виконані з міцного армованого скловолокном нейлону FRN.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 14 днів |
| Длина клинка | 50 мм |
| Марка стали | VG-10 |
| Материал рукояти | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Общая длина | 114 мм |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Чехол / ножны | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 2 371 ₴






