Нож Lionsteel Myto Carbon Fiber
13 461 ₴
- В наличии
- Код: 01LS176
+380 (93) 256-79-61
Олександр
- +380 (96) 042-17-12Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис ножа Lionsteel Myto Carbon Fiber 01LS176:
На даний момент лінійка представлена вісьмома моделями, які відрізняються колірним оформленням, фінішним покриттям/обробкою клинка і матеріалом накладок на рукоятку. В іншому вони ідентичні. Клинок довжиною 83 мм виготовлений з порошкової корозійностійкої сталі Bohler М390, легко відкривається, завдяки шарикопідшипнику, за допомогою знімного фліппера і надійно фіксується замком Frame lock. Для більш комфортного носіння передбачена двостороння кишенькова кліпса зі склобоєм і отвір для кріплення темляка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lionsteel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 105 г г |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний |
| Гарантия | 6 місяців |
| Длина клинка | 83 мм |
| Марка стали | M390 |
| Материал рукояти | Вуглецеве волокно, Титан. |
| Общая длина | 200 мм |
| Твердость клинка | 59-60 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Чехол / ножны | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 13 461 ₴








