Опис Ніж Spyderco Yojumbo
Компанія Spyderco в команді з тренером Майклом Яничем розробила EDC ніж Yojumbo, який відразу зайняв почесне місце серед своїх побратимів. І це справедливо, враховуючи корисні якості інструменту.
Слід зазначити окремо безкомпромісні різальні властивості клинка Yojumbo. Поєднання форми «wharncliffe» з увігнутими спусками дає можливість широкого використання з мінімальним тиском під час роботи. Сама різальна кромка - пряма, що при досить значних його розмірах робить ніж не просто EDC інструментом, а буквально великою небезпечною бритвою.
Клинок виконаний з порошкової сталі CPM-S30V, яка відома досвідченим ножевикам своїми корисними характеристиками. Вона довго утримує заточку і має антикорозійні властивості. Обробка клинка Satin або DLC у випадку з темним покриттям клинка, що підкреслює його надійність і зносостійкість. Клинок встановлений на шайбове осьове кріплення, а замком слугує Compression Lock®.
Руків'я покрите накладкою G-10 на каркасній структурі зі сталевих напрямних, буквально класичний варіант для справжніх цінителів практичності. У поєднанні зі зручною "зігнутої" формою самого руків'я, цей матеріал дає можливість працювати будь-яким хватом і під будь-яким кутом, будь то банальне різання м'яса на або поетичний розтин пляшки шампанського. Неважливо. Yojumbo не підведе, залишаючись надійним другом, що міцно сидить в руці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 150 г г |
| Длина клинка | 101 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 236 мм |
| Твердость клинка | 58-61 HRC |
| Тип замка | Compression Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.7 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Чехол / ножны | Нет |
- Цена: 10 084 ₴







