
Опис ножа Spyderco Techno 2 TI (C158TIP2)
Нова лінійка Techno 2 - це продовження прекрасно зарекомендувавшій себе серії складних ножів Techno від польського майстра Марціна Слиша. Новинка продовжує славну традицію поєднання неймовірної компактності і настільки ж неймовірної корисності, але вже з ще більш широким функціоналом.
Techno 2 виконаний з нержавіючої сталі CTS® XHP товщиною 3,5 мм (0,138 дюйма). Клинок має високу лінію заточування при досить широкому долі, що забезпечує його міцність без зменшення зручності використання. Форма клинка подібна "овечій нозі" і гарантує оптимальну функціональність з низьким коефіцієнтом тертя під час різу. Рукоятка має просту і одночасно зручну форму, маючи виїмку під великий палець, дає можливість щільного утримання для використання.
Ручка Techno 2 сконструйована з двома міцними накладками, прецизионно обробленими з титану 6AL-4V і мають матову обробку. Дротова кліпса може монтуватися з обох сторін рукоятки. Механізм замка Reeve Integral Lock (R.I.L.) - надійний і зручний, він забезпечує як і щільну фіксацію в робочому положенні, так і збереження його в безпечному стані під час носіння в кишені. Штифт з титану з зеленим анодуванням з'єднують дві половини рукоятки. Також рукоятка має отвір для темляка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 96 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 64 мм |
| Марка стали | CTS® XHP |
| Материал рукояти | титан |
| Общая длина | 152 мм |
| Твердость клинка | 62-64 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.5 мм |
| Цвет рукоятки | сірий |
- Цена: 14 148 ₴







