
Опис ножа Spyderco Chicago, 440C, G-10 (C130GP)
В деяких країнах чи навіть окремих містах існують обмеження на носіння певної довжини. Наприклад Чикаго – в цьому місті діє заборона на носіння ножів з клинком завдовжки понад 2 дюймів (51 мм). Ніж Chicago дозволяє мати при собі кишеньковий ніж, не порушуючи подібних заборон. Дводюймовий клинок листоподобной форми виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі CTS BD1N, а для стабільного різання має прямі спуски крайки. Ергономічна рукоятка має каркасну конструкцію, виїмки для пальців, а накладки виготовлені з склотекстоліти G-10, поверхня якого надійно утримується рукою. Для зручності носіння є, переставляти на обидві сторони, кліпса.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 62 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 51 мм |
| Марка стали | 440С |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 128 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 3 048 ₴










