
Опис ножа Spyderco Dog tag, Carbon Fiber (C188CFBBKP)
Dog tag Folder – унікальна новинка від компанії Spyderco, автором якої є Серж Панченко (Serge Panchenko) – уродженець України. Усі його роботи відрізняються оригінальним та незвичайним дизайном.
Титанова пластина, що є рукояттю ножа Spyderco Dog tag Folder, розмірами повністю повторює армійський жетон (Dog tag). Спеціальна вставка з анодованого алюмінію у верхній частині пластини служить обмежувачем, що забезпечує правильне положення клинка у закритому та відкритому положеннях. Сам же клинок форми sheepfoot виконаний з нержавіючої сталі преміум - класу CPM S30V з покриттям Stonewashed або Black.
Оскільки клинок не має жорсткої фіксації – слід бути уважним під час використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 26 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 31 мм |
| Марка стали | S30V |
| Материал рукояти | вуглецеве волокно, G-10 |
| Общая длина | 82 мм |
| Твердость клинка | 61 HRC |
| Тип замка | Slip joint |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 3 901 ₴





